Penzion - JurášPZ BRNO, Suchá Rudná 69, Bruntál, Mob: 776 871 475; 776 006 997, http://www.juras.penzion.com, e-mail: juras@penzion.com
CZDEPL

 

POPIS  PENZIONU

Jedná se o penzion s celkovou kapacitou 18 lůžek. Ubytovací prostory tvoří čtyři čtyřlůžkové apartmány a jeden dvoulůžkový pokoj. V penzionu je vyhrazena místnost pro úschovu kol a lyží. Připojení k internetu přes bezdrátovou technologii WIFI. Penzion má vlastní parkoviště a oplocenou travnatou venkovní plochu s posezením, malými brankami na fotbal, venkovním betonovým stolem na stolní tenis, ruské kuželky atd.

Suterén

V suterénu se nachází společenské prostory rozdělené na místnost s kulečníkem (pool i karambol), místnost s posezením (s povoleným kouřením) a místnost se sociálním zařízením (dvě toalety a jeden pisoár).

Přízemí (první nadzemní podlaží)

V prvním podlaží je společná kuchyň pro vlastní přípravu jídel. Každý pokoj má své uzamykatelné skříňky s nádobím. Ve společné kuchyni jsou dva sporáky, dvě velké lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice a dva dřezy. Jídelna sousedící s kuchyní slouží i jako společenská místnost s televizí se satelitním příjmem, prakticky všechny české a většina slovenských programů v perfektní kvalitě,  elektronické šipky, na podlaží se nachází ještě jedna společenská místnost.

Druhé a třetí podlaží slouží jako lůžková část.

Ve druhém podlaží se nachází dva zrcadlově řešené apartmány se samostatným sociálním zařízením, každý apartmán se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů. Tyto apartmány jsou nově vybaveny lednicí s malým mrazákem a varnou konvicí. V každém apartmánu je možnost připojení vlastní televize. Apartmány se dají též pronajmout jako dvoulůžkové.

Ve třetím podlaží se nachází tři ubytovací jednotky. Dva čtyřlůžkové apartmány skládající se ze dvou dvoulůžkových pokojů se sociálním zařízením. A jeden dvoulůžkový pokoj, též se samostatným sociálním zařízením. Tyto ubytovací jednotky jsou z části v podkrovním stylu. V každém apartmánu je možnost připojení vlastní televize.

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu